Oferta współpracy w ramach programu Interreg Europa (partner z Hiszpanii)
Na prośbę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przekazujemy zaproszenie do udziału w projekcie Interreg Europa przesłane przez lidera z Hiszpanii - władze Katalonii.
Na prośbę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przekazujemy zaproszenie do udziału w projekcie Interreg Europa przesłane przez lidera z Hiszpanii - władze Katalonii.
Na prośbę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy czeskich instytucji z Pragi, zainteresowanych pełnieniem funkcji partnera doradczego w projektach Interreg Europa.
Na prośbę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, zapraszamy do zapoznania się z załączoną ofertą przesłaną przez czeską insytucję poszukującą polskich partnerów do współpracy w dziedzinach związanych ze zdrowiem i ochroną środowiska.
Na prośbę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat czeskiej instytucji - Central Bohemian Innovation Centre of the Czech Republic, zainteresowanej podjęciem współpracy w obszarze gospodarki niskoemisyjnej w ramach Programu Interreg Europa.
Na prośbę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju zapraszamy do zapoznania się z ofertą Słowackiej Agencji Biznesu, która zainteresowana jest nawiązaniem partnerstwa w celu wspólnego przygotowania projektu Interreg Europa. Szczegóły oferty w załączeniu.
Na prośbę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju informujemy, że Region Umbria jest zainteresowany współpracą (jako potencjalny lider lub też partner projektu) w ramach priorytetu 1, w obszarze otwartych innowacji, innowacji społecznych, żywych laboratoriów. Projekt mógłby stanowić kontynuację realizowanego obecnie projektu Beyond EDP: (https://www.interregeurope.eu/beyondedp/).
Zachęcamy do zapoznania się z propozycją współpracy w ramach programu Interreg Europa. Projekt dotyczy start-upów z obszaru zielonego/ekologicznego biznesu. Liderem jest miasto Kristiandsand, stolica regionu Agder (Norwegia).
Ministerstwo Gospodarki, Transportu i Energii z Hesji (Niemcy) poszukuje partnerów do wspólnego projektu dot. digitalizacji w regionach. Projekt zostanie złożony jest w ramach obecnie trwającego, 4. naboru, wniosków projektowych w programie Interreg Europa.
Na prośbę irlandzkiego stowarzyszenia regionów 'Northern & Western Regional Assembly' zamieszczamy propozycję projektu 'Smart Governance of Water Resources with a focus on Risk Management' planowanego do realizacji w ramach programu Interreg Europa. Irlandzcy partnerzy poszukują instytucji zajmujących się tematyką zasobów wodnych.
Na prośbę punktu kontaktowego z północnej Francji zamieszczamy propozycję projektu, którego przedmiotem jest górnictwo i przemysł ciężki w kontekście tworzenia i rozwoju MŚP w sektorze energii odnawialnej. Aplikantem wiodącym jest ACOM France - stowarzyszenie władz lokalnych.
Hiszpański partner, European Business Center of Cartagena, jest zainteresowany współpracą w ramach Interreg Europa, w obszarze wspierania przedsiębiorczości. Centrum współpracuje z władzami regionalnymi Murcji oraz miastem Kartagena.
Ministerstwo Gospodarki Republiki Łotwy pragnie dołączyć do tworzonego projektu w ramach programu Interreg Europa.
Na prośbę słowackiego punktu kontaktowego zamieszczamy ofertę Ministerstwa Kultury Republiki Słowackiej, które występuje jako aplikant wiodący w 3. naborze wniosków do programu Interreg Europa. Ministerstwo zaprasza do współpracy w obszarze przemysłów kreatywnych.
Projekt THRE, który planowany jest do złożenia w trwającym, III naborze wniosków projektowych, koncentruje się na zagadnieniach Blue Growth i główne jego założenie polega na dostosowaniu i egzekwowaniu regionalnych polityk Regionu Campania w ramach EFRR - RPO.
W imieniu Instytutu Katalońskich Kobiet (ICD) jednostki rządowej Katalonii, publikujemy ofertę współpracy skierowaną do polskich instytucji.
Na prośbę rumuńskiego punktu kontaktowego, zamieszczamy propozycję współpracy Ministerstwa Pracy i Sprawiedliwości Społecznej, występującego jako partner wiodący projektu z zakresu MŚP.
Na prośbę włoskiego punktu kontaktowego, zamieszczamy ofertę Agencji Rozwoju Regionu Umbria - Sviluppumbria, występującej jako lider projektu na temat katastrof naturalnych.
Na prośbę prezesa Bulgarian Management Association (http://bgma.eu/en/bma.html) - pana Plamena Mavrova, w załączeniu zamieszczamy propozycję współpracy w zakresie finansowania sektora MŚP.
Na prośbę włoskiego Punktu Kontaktowego programu Interreg Europa zamieszczamy ofertę współpracy Agencji Rozwoju Regionu Umbria - Sviluppumbria, występującej jako lider projektu na temat katastrof naturalnych.
Na prośbę Krajowego Punktu Kontaktowego z Malty, zamieszczamy informację dot. Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich Malty, zainteresowanym podjęciem współpracy w zakresie rolnictwa, w kontekście ochrony środowiska, gospodarowania zasobami oraz badań i innowacji.